Stretch Filmler

İstanbul plastik ve ambalaj palet stretchleri 5 katlı olup cast film tekniği ile üretilmektedir. Üretiminde kullanılan hammadde (LLDPE) liner ve katlar arasına lamine edilen yapıştırıcılardır. Kullanılan bu hammadde ve yapıştırıcılar sayesinde film diğer ambalaj malzemelerinde olmayan esnek bir yapıya bürünüp ürününüzü sıkıca kavrayıp bir arada uzun süre durmasını sağlar. Palet stretchlerin büyük bölümü şeffaf olarak üretilmektedir. Firmaların istek ve talepleri doğrultusunda tek tarafı veya çift tarafı yapışkanlı içten veya dıştan kaygan, güneş ışınlarına karşı dirençli UV katkılı, ayrıca istenilen renk, ebat ve kalınlıklarda da özel üretimlerimiz mevcuttur.

stretch

Otomatik Makineler İçin Stretch Film

İstanbul Plastik ve Ambalaj,  son teknoloji kullanarak imal ettiği strech filmleri 5 katlı olarak cast film tekniğiyle üretmektedir. Otomatik makineler için üretilen stretch filmler; tek ya da çift tarafı yapışkanlı, iç veya dış yüzeyi kaygan olup,  U.V katkılı olarak üretilebilmektedir.

Otomatik makineler için üretilen stretch filmlerin amacı, ilgili ürünlerin nakliye ve depolama aşamalarında sabit ve  güvenli bir şekilde durmasını sağlamak, tozlanma ve güneş ışınlarından dolayı ürünlerde oluşabilecek zararları engellemektir.

Manuel Stretch Film

Manuel Stretch Filmler, İstanbul Plastik ve ambalaj tarafından son teknolojiyle 5 katlı olarak ve cast film tekniği kullanılarak üretilmektedir. Manuel Kullanım için Stretch Manuel Stretch Filmler; tek ya da çift tarafı yapışkanlı, içten veya dıştan kaygan, U.V katkılı olarak üretilebilmektedir.

Manuel Stretch Filmlerin  amacı, paketlenmiş ürünlerin nakliye ve depolama aşamalarında sabit  ve  güvenli bir şekilde durmasını sağlamak, paketlenmiş ürünleri tozlanma ve güneşin zararlı ışınlarından korumaktır.

WhatsApp