Üretime başladığımız ilk yıllarda yıllık 700 ton üretim yapan bir atölye iken, hiç bir zaman vazgeçmediğimiz değerlerimiz sayesinde; 3500m2’lik fabrikamızda yıllık 5000 ton üretim kapasitesine ulaşmış kurumsal bir firma olmayı başardık. Biz İstanbul Plastik olarak başarının bir tesadüf olmadığına, bir işteki başarının çok çalışmakla olduğu gibi, doğru satın alma, doğru satış fiyatlandırması, kaliteli üretim ve zamanında teslimatla gerçekleştiğine inanıyoruz.

Satış Ekibi

Satış ekibimiz, Türkiye ve dünyada yaratıcı projeler ve kurumsal stratejileri kurgular, geliştirir ve yönetir.

Ar-Ge Ekibi

Şirketimizin başarılarının arkasında en önemli paylardan birine sahip olan Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri hem ulusal hem de uluslararası arenada birçok başarıya imza atmıştır.

Üretim Hattı

Son teknoloji makinalardan oluşan üretim parkurmuzda, yurtiçi ve yurtdışında bulunan kurumsal firmalara istenilen özelliklerde LDPE filmler üretiyoruz.

Müşteri İsteklerine Hızlı Yanıt

Sipariş ettiğiniz ürünler kalite ve termin şartlarına uyularak tarafınıza teslim edilir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini hedef alarak, üretim ve tedarik kalitesinin etkinliğini ve verimliliğini sürekli iyileştirmek üretim ve kalite güvence organizasyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Üretimde Yüksek Kalite

Üretim ve kalite güvence faaliyetleri, üretim öncesi, üretim sırası ve üretim sonrası kontrolleri içerecek şekilde her adımda kaliteli ürünün üretilmesine yönelik olarak yürütülmektedir.