Mağaza Reklam ve Promosyon Çantaları

İstanbul Plastik ve Ambalaj perakende alışveriş, fuar ve promosyon çanta üretiminde geniş bir üretim çeşitliliğine sahiptir. Çantalarımız, co-extruder makinalar da tek katlı ve çok katlı olarak alçak yoğunluklu veya yüksek yoğunluklu polietilen (PE) ham madde kullanılarak üretilmektedir.

Ürettiğimiz bu ürünlere Flexo baskı teknolojisi ile 8 renge kadar baskı yapılabilir. Saplı, kulplu, elgeçme, takviyeli ve ipli çanta gibi çok çeşitli pe çanta türleri müşterilerin istek ve taleplerine uygun olarak üretilmektedir.

Pe çanta türleri diğer ambalajlama tekniklerine göre çok ekonomik, sağlam, pratik ve uzun ömürlüdür. Plastik ambalaj malzemeleri günümüzde bilinenin aksine doğa dostu olarak üretilmektedir.

Nasıl mı?

Üretim aşamasında katılan (Biodegradable) katkılar sayesinde bu ürünler 12-24 ay içerisinde hiçbir atık ve tortu bırakmadan doğada kendiliğinden yok olmaktadır.

promosyon

Saplı ve Kulplu Çantalar

İstanbul Plastik ve Ambalaj perakende alışveriş, fuar ve promosyon çanta üretiminde geniş bir üretim çeşitliliğine sahiptir. Saplı ve kulplu çantalar, el geçme ve takviyeli çantalar, ipli çantalar gibi çok çeşitli çanta türlerini üretebilmektedir.
Flexo baskı teknolojisiyle 8 renge kadar baskı yapılıp, istenilen renk, ebat ve kalınlıkta, ayrıca mat veya parlak laminasyon şeklinde  Saplı ve Kulplu Çantalar üretilebilmektedir.

El Geçme ve Takviyeli Çantalar

İstanbul Plastik ve Ambalaj perakende alışveriş, fuar ve promosyon çanta üretiminde geniş bir üretim çeşitliliğine sahiptir.
Saplı ve kulplu çantalar, el geçme ve takviyeli çantalar, ipli çantalar gibi çok çeşitli çanta türlerini üretebilmektedir. El Geçme Kulplu Çantalarda Flexo baskı teknolojisiyle 8 renge kadar baskı yapılıp istenilen renk, ebat ve kalınlıkta, ayrıca mat veya parlak laminasyon şeklinde üretim yapılabilmektedir.

WhatsApp